WEBINARIUM: Dofinansowanie unijne na realizację projektów dotyczących internacjonalizacji MŚP w województwie mazowieckim

Data/Godzina
07/07/2016 - 11:00


Czy wiedziałeś, że jeszcze w tym roku firmy z województwa mazowieckiego mogą pozyskać dotację na internacjonalizację swojej działalności? Już w lipcu będzie można składać wnioski o dofinansowanie na rozwój eksportu poprzez udział w targach, misjach gospodarczych, wizytach studyjnych czy usługach doradczych. Dotacja pozwoli zmniejszyć koszt takich inwestycji nawet o połowę!

Podczas prezentacji omówione zostały następujące zagadnienia:

  • jakie firmy mogą wnioskować o dotacje,
  • wielkość dofinansowania,
  • terminy naboru wniosków,
  • które koszty można rozliczyć we wniosku,
  • jakie są kryteria wyboru projektów (jak ocenić swoje szanse i co zrobić aby je zwiększyć),
  • rola i zadania firmy doradczej.

 

Prowadzący

gp_avatarGrzegorz Pigłowski

Prezes Zarządu MG Premium Sp. z o.o., absolwent wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (spec. Zarządzanie Informacjami) oraz studiów podyplomowych z zakresu funduszy strukturalnych dla przedsiębiorstw, posiada ponad 7-letnie doświadczenie zawodowe w branży doradczej przy przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, wielokrotnie uczestniczył w opracowaniu projektów inwestycyjnych i szkoleniowych pełniąc obowiązki Project Managera, posiada doświadczenie w pracy związanej z pozyskaniem zewnętrznych źródeł finansowania handlu w działalności przedsiębiorstw. Specjalizuje się w projektach skierowanych na automatyzację procesów B2B i internacjonalizację działalności. Posiada certyfikaty w zakresie zarządzania projektami: IPMA-D oraz PRINCE2 Foundation.

Zapisanie się na WEBINARIUM jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie w celach marketingowych Państwa danych osobowych podanych w niżej zamieszczonym formularzu oraz wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowych przez MG Premium Sp.z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Zarezerwuj

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.