WEBINARIUM: Czy firmy spoza Podkarpacia mogą dostać dotację z podkarpackiego RPO?

Data/Godzina
14/09/2016 - 11:00 - 11:30


Na wsparcie dotacyjne inwestycji w ramach RPO Województwa Podkarpackiego znowu mogą liczyć mikro, małe i średnie firmy pod warunkiem, że inwestycja będzie realizowana na terenie tego województwa.

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYM webinarium, które odbędzie się 14.09.2016r. o godz. 11:00. Link do logowania się zostanie rozesłany mailowo po zapisaniu się na webinarium bezpośrednio przed planowanym wydarzeniem. Formularz rejestracji (zapisów) znajduje się poniżej. Liczba miejsc ograniczona! Dlatego zapisz się już dziś!

Weź udział w webinarium i dowiedz się ile, kiedy i na jakich warunkach Twoja firma może otrzymać wsparcie unijne na inwestycje. Dowiedz się co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie nawet gdy firma ma siedzibę w innym województwie a także co zrobić by Twój wniosek został jak najlepiej oceniony.

 

Podczas prezentacji omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • jakie firmy mogą wnioskować o dotacje,
  • na jakie dofinansowanie (PLN, %, rodzaj pomocy) mogą liczyć firmy,
  • terminy naboru wniosków,
  • które koszty można rozliczyć w ramach projektu,
  • jakie są kryteria wyboru projektów – jak ocenić swoje szanse i co zrobić aby je zwiększyć?

Zyskaj cenną wiedzę i złóż z sukcesem wniosek o dofinansowanie z UE!

Prowadzący

Powroznik-Tomasz-MGPremiumTomasz Powroźnik

Ekspert w obszarze pozyskiwania dotacji UE dla firm z sektora MŚP. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich na inwestycje dla przedsiębiorców: RPO, POIG, POIR, a także w usługach doradczych w zakresie doradztwa gospodarczego: biznesplany, tworzenie strategii rozwoju firm, tworzenie strategii rozwoju działalności eksportowej, doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania na inwestycje rozwojowe.

.

.
Zapisanie się na WEBINARIUM jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie w celach marketingowych Państwa danych osobowych podanych w niżej zamieszczonym formularzu oraz wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowych przez MG Premium Sp.z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Zarezerwuj

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.