WEBINARIUM: Kredyt na innowacje technologiczne – czyli kredyt ze wsparciem unijnym nawet do 70%

Data/Godzina
13/07/2016 - 11:00 - 11:30


Kredyt na innowacje technologiczne” to instrument wsparcia finansowego mający na celu podniesienie innowacyjności i konkurencyjności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez umożliwienie im wdrożenia innowacji technologicznych, będących wynikiem własnych prac B+R  lub  wynikiem prac B+R nabywanych przez  przedsiębiorców w ramach projektu.

Wsparcie dla przedsiębiorcy stanowi premia technologiczna stanowiąca spłatę części kredytu technologicznego, udzielonego przez bank komercyjny na realizację inwestycji technologicznej – nawet do 70% inwestycji netto.

Środki własne przedsiębiorcy muszą stanowić co najmniej 25% kosztów kwalifikowanych inwestycji technologicznej finansowanej z kredytu technologicznego.

.

Zapraszamy do zapisania się na drugą edycję BEZPŁATNEGO webinarium, które odbędzie się 10.08.2016r. o godz. 11:00. Link do logowania się zostanie rozesłany mailowo po zapisaniu się na webinarium bezpośrednio przed planowanym wydarzeniem. Formularz rejestracji znajduje się poniżej. Warto zapisać się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Podczas prezentacji omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • jakie firmy mogą wnioskować o dotacje,
  • wielkość dofinansowania,
  • terminy naboru wniosków,
  • które koszty można rozliczyć we wniosku,
  • jakie są kryteria wyboru projektów (jak ocenić swoje szanse i co zrobić aby je zwiększyć),
  • rola i zadania firmy doradczej.

Poznaj fakty i złóż z sukcesem wniosek o wsparcie unijne Twojego projektu!

Prowadzący

Powroznik-Tomasz-MGPremiumTomasz Powroźnik

Ekspert w obszarze pozyskiwania dotacji UE dla firm z sektora MŚP. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich na inwestycje dla przedsiębiorców: RPO, POIG, POIR, a także w usługach doradczych w zakresie doradztwa gospodarczego: biznesplany, tworzenie strategii rozwoju firm, tworzenie strategii rozwoju działalności eksportowej, doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania na inwestycje rozwojowe.

.

.
Zapisanie się na WEBINARIUM jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie w celach marketingowych Państwa danych osobowych podanych w niżej zamieszczonym formularzu oraz wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowych przez MG Premium Sp.z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Zarezerwuj

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.