WEBINARIUM: Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej – Śląsk

Data/Godzina
31/08/2016 - 11:00 - 11:30


Czy wiesz, że przedsiębiorstwa z województwa śląskiego mogą pozyskać nawet 0,5 mln zł dotacji na realizację projektów przyczyniających się do rozwoju modelu gospodarki elektronicznej?

 

W ramach realizowanych projektów będzie można uzyskać wsparcie na nabycie narzędzi informatycznych, które będą wspierać prowadzenie biznesu, zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa, jak i na zewnątrz – wspierane będą inwestycje, w wyniku których przedsiębiorstwa z kategorii MŚP będą mogły prowadzić sprzedaż produktów i usług w Internecie, świadczyć e-usługi, współpracować z innymi przedsiębiorstwami w oparciu o nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne oraz implementować lub modernizować pozostałe procesy biznesowe przy wykorzystaniu TIK (technologii informacyjno-komunikacyjnych).

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYM webinarium, które odbędzie się 31.08.2016r. o godz. 11:00. Link do logowania się zostanie rozesłany mailowo po zapisaniu się na webinarium bezpośrednio przed planowanym wydarzeniem. Formularz rejestracji (zapisów) znajduje się poniżej. Liczba miejsc ograniczona! Dlatego zapisz się już dziś!

Podczas prezentacji omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • jakie firmy mogą wnioskować o dotacje,
  • na jakie dofinansowanie (PLN, %, rodzaj pomocy) mogą liczyć firmy,
  • terminy naboru wniosków,
  • które koszty można rozliczyć w ramach projektu,
  • jakie są kryteria wyboru projektów – jak ocenić swoje szanse i co zrobić aby je zwiększyć?

Poznaj fakty i złóż z sukcesem wniosek o wsparcie unijne Twojego projektu!

 .

Prowadzący

gp_avatarGrzegorz Pigłowski

Prezes Zarządu MG Premium Sp. z o.o., absolwent wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (spec. Zarządzanie Informacjami) oraz studiów podyplomowych z zakresu funduszy strukturalnych dla przedsiębiorstw, posiada ponad 7-letnie doświadczenie zawodowe w branży doradczej przy przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, wielokrotnie uczestniczył w opracowaniu projektów inwestycyjnych i szkoleniowych pełniąc obowiązki Project Managera, posiada doświadczenie w pracy związanej z pozyskaniem zewnętrznych źródeł finansowania handlu w działalności przedsiębiorstw. Specjalizuje się w projektach skierowanych na automatyzację procesów B2B i internacjonalizację działalności. Posiada certyfikaty w zakresie zarządzania projektami: IPMA-D oraz PRINCE2 Foundation.

Zapisanie się na WEBINARIUM jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie w celach marketingowych Państwa danych osobowych podanych w niżej zamieszczonym formularzu oraz wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowych przez MG Premium Sp.z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Zarezerwuj

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.